V sobotu jsme vyrazili na pizzu. Pizzeria O’Zone (1010 N 12th Ave, Pensacola, FL) je umístěna v bývalé nemocnici a prostředí je takové, jak to říct, patologické :-) Ale na druhou stranu to tam žije a jídlo není nejhorší.Menu obsahuje několik možností již přednastavených slaných koláčů a pizz, ale je možné si nechat udělat vlastní – vybrat si velikost od 8″, přes 10″ (takový malý talířek) a 14″ (velikost pizzy v ČR) až po 16″ a vybrat si přísady.

Pizza

Vybral jsem si 14″ se čtyřmi přísadami (ham, olivy, cibule a žampiony) a tenké těsto. Když se nechá defaultní, je to opravdu slaný koláč – pěkně tlusťoučký :-) A to všechno asi za $15 (docela jsem se plácnul přes kapsu – dal jsem si ještě 2 lahvová piva z Costa Rica, točené SweetWater 420 – to se opravdu pít nedalo – a točenou Stella Artois – celkem za cca. $35).

Pizza mi docela chutnala, vlastně – hodně :-)

Jediné co mi je záhadou, proč američané neumí točit pivo. Ta Stella chutnala přesně jako u nás, ale vypadala dost odpudivě – zapomeňte na sklenku na nožce, dostanete ji bez pěny ve skleněném kyblíku.